overlay overlay

Obchodní podmínky

Media Solution s.r.o., Morseova 243, Praha 10
IČ: 28542738, DIČ: cz28542738
Webová stránka: www.cycling-routes.cz
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze

(dále jen „poskytovatel“)

Prodej knihy

Poskytovatel nabízí svým klientům prodej knihy, který spočívá v objednávání a dodávání knih dle nabídky na webové stránce www.cycling-routes.cz. Individuálně dle zvoleného produktu zahrnují:


Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů Vstupem do procesu nákupu poskytovatele a realizací nákupu, sděluje klient své osobní údaje, zároveň souhlasí s jejich zpracováním na webové stránce poskytovatele. Uskutečněním koupě klient souhlasí se zpracováním svých osobních údajů poskytovatelem za účelem řádného poskytnutí on-line služeb, a to v rozsahu jméno, příjmení, dodací adresa a e-mail. Identifikace klienta probíhá v rámci systému tak, aby poskytovatel mohl zajistit služby v potřebném rozsahu a kvalitě. Osobní údaje budou poskytovatelem zpracovávány ve smyslu § 4 písm. e) zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů za účelem poskytování služeb, popsané v rámci souboru Ochrany osobních údajů.

Platební podmínky

Odměna za knihy je uvedena na webové stránce a může být uhracena platební kartou, přesměrováním na on-line platební bránu (PayU).

Doba a způsoby dodání a ceny

Doba dodání: Dodání bude realizováno do 5 pracovních dnů od přijetí platby.
Způsoby dodání: Dodání je realizováno prostřednictvím ZÁSILKOVNY na výdejní místa v České republice formou osobního odběru.
Cena dopravy: Cena za dopravu objednané knihy v počtu 1-4 je stanovena na 89 Kč vč. DPH. 

Storno a vrácení

Klient má právo na vrácení knihy do 14 dnů od převzetí zboží, zboží musí být v původním obalu a nepoškozené. Pro účely vrácení zboží je nutné využít protokol o odstoupení od smlouvy a zboží poslat na vlastní náklady přes službu Zásilkovna na výdejní místo: ID 25045, Hello Apple na adresu Korunovační 10, 170 00, Praha s uvedením příjemce: Lukáš Drbohlav, tel: 777876303, e-mail: info@mediasolution.cz. Knihu při zaslání zpět doporučujeme pečlivě zabalit tak, aby nedošlo k jejímu poškození při přepravě.

Reklamační řád

V případě, že je zakoupená kniha poškozená nebo nesplňuje požadované vlastnosti, má klient právo podat reklamaci. Reklamace musí být podána do 24 měsíců od nákupu knihy. Pro podání reklamace je nutné dodržet následující kroky:

  1. Informovat poskytovatele o vzniklé reklamaci, a to buď e-mailem, telefonicky nebo písemně.
  2. Zaslat poškozenou knihu spolu s dokladem o nákupu a vyplněným reklamačním formulářem prostřednictvím služby Zásilkovna na výdejní místo: ID 25045, Hello Apple na adresu Korunovační 10, 170 00, Praha s uvedením příjemce: Lukáš Drbohlav, tel: 777876303, e-mail: info@mediasolution.cz.
  3. Po přijetí reklamace bude poskytovatel v nejkratším možném termínu, maximálně však do 30 dnů, informovat klienta o výsledku reklamace a dalším postupu.

Mimosoudní řešení sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2 Email: adr@coi.cz Web: adr.coi.cz

Zvláštní ustanovení

Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené neodborným použitím knihy.